Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Enerjinizi Yüksek Tutmak İçin Günlük Program

SABAH :
Uykudan uyanmaya geçerken daha yataktayken modunuz her nasıl olursa olsun yüzünüze kocaman bir gülümseme oturtup BUGÜN KEYFİ SEÇİYORUM , BUGÜNÜN GÜZEL SÜRPRİZLERİNE HAZIRIM, NEFİS BİR UYKUDAN SONRA HARİKA BİR GÜNE UYANDIM, YATAĞIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM, YASTIĞIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM… vb olumlamalarla başlamakta fayda var. Ardından
ÇAKRA DENGELEME 6 DK. (Reiki veya bildiğiniz başka yöntemlerle)
LOUISE HAY AYNA ÇALIŞMASI 1 DK. (Yüzünüzü yıkadıktan sonra aynada gözlerinizin en derinine bakıp kendinize adınızla hitap edip SENİ GERÇEKTEN GERÇEKTEN SEVİYORUM cümlesiyle başlıyor.)
ŞÜKÜR DEFTERİ 3 DK. (Hayatınızda var olan şeylere tek tek şükredebilmek önemli, her seferinde yeni bir şeyler ekleyebilmek için listelemekte fayda var.)
Toplam 10 dakikalık bir çalışmayla harika bir güne başlamaya hazırsınız
GÜN İÇİNDE:
Kendimi negatif enerjilere kapatıyorum… Ben Sevgiyim… Ben güzellikleri hak ediyorum… AN da kalmayı seçiyorum… Ben güvendeyim…vb olumlamalar yapabilirsiniz… Size en uygun olumlama kendinizin bulduğu olumlamadır unutmayın. Kopya çekiyorsanız eğer okuduğunuz olumlamayı sesli tekrarlayarak içinizden bir itiraz gelip gelmediğini kontrol etmenizde fayda var, itiraz geliyorsa ki EGOnun en sevdiği itiraz cümlesi “Hadi ordan” dır, o zaman olumlama cümlenizin sonuna SEÇİYORUM kelimesini ekleyerek tekrarlayabilirsiniz.
Zihniniz sık sık size geçmişe ve geleceğe dair düşünceler ve endişe, kaygı gibi duygular üretmeye ve şikayet etmeye meyilli olduğu için böyle bir düşünce silsilesi başlarken kendinizi fark edip durdurun. An’a odaklanabilmek için ‘An’da kalmayı seçiyorum’ olumlaması işe yarayabilir. Bu olumlamayı yaparken ellerinize ya da ayaklarınıza bakarak odağınızı vücudunuza çekin, sizi negatif etkileyen düşüncelerin uzaklaştığını göreceksiniz.
Negatif bir olay yaşandığında Şalteri İndirme Tekniği’nden faydalanabilirsiniz. Bir kaç saniye gözlerinizi kapatıp olmaktan büyük mutluluk ve huzur duyduğunuz bir yeri gözünüzde canlandırın. O bir kaç saniye yaşamakta olduğunuz negatif durumdan uzaklaşmanızı sağlayacak ve döndüğünüzde ise olaya başka bir bakış açısından bakabileceksiniz. Ya da kalbinizdeki enerji merkezine odaklanıp oradaki sevgiyi hissedip, o sevginin büyüdüğünü sizi kapladığını hayal edebilirsiniz… o sevgiyle yaşadığınız soruna bakabilirseniz çözüm de gelecektir.
AKŞAM :
Gün içinde yaşadıklarınızı değerlendirip, “Neler öğrendiniz, kimlere nasıl yardım ettiniz, kimi mutlu ettiniz, kendinizi nasıl şımarttınız” gibi soruları cevaplayın ve yaşadığınız her bir güzellik için ŞÜKREDİN.
Çakra Dengeleme yapın.
ŞİMDİ HARİKA BİR UYKUYA GEÇİYORUM. HUZURU SEÇİYORUM…vb olumlamaları tekrarlayarak uykuya dalın.

Sevgilerimle,
Yeşim Bayraktar

#Kendine10Dakika
ayır!

Adres

İstanbul / Türkiye

YeşiminŞifaEvi ©2022 Tüm Hakları Saklıdır. Bu site Dowmora tarafından tasarlanmıştır.

Ücretsiz Meditasyon Videoları İçin Abone Olun.