Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Numerolojiye Göre AŞK

Doğum tarihinize göre hesaplanan kendi yaşam sayınız, karakteriniz,davranışlarınız ve hayat planınız ile ilgili önemli ipuçları vermektedir. Peki, kişisel yaşam sayınıza göre aşk hayatınız nasıl şekilleniyor? 

Kişisel Yaşam Sayınız Nasıl hesaplanır

Doğum tarihinizi bütün rakamların arasına artı işareti koyarak yazın.Örneğin 11.Aralık.1971 doğum tarihi için (11-12-1971) = 1+2+1+1+1+9+7+1 = 23 Çift haneyi bir kez daha birbiriyle toplayın ve  tek haneli Yaşam Sayınız : 2+3  = 5 (Çevirmenin notu : Kendinizi daha iyi tanımak istiyorsanız çift hanedeki sayıları da inceleyin, o sayılardan da etki alırsınız, örneğimizde ki kişi 5 olmakla birlikte 2 ve 3 den de etki almaktadır) 

Aşkta  1 Sayısı

1 ler hiç utangaç değildir ve  konu aşksa, amaçlarına ulaşmak için her yol mübahtır felsefesiyle hareket ederler, bununla beraber mükemmelliyetçi olabilirler. Mükemmel kişi ya da ilişki yoktur gerçeğini kavrayabilirlerse, gerçekten yürekten sevebilirler.

Sayısı 1 olan biriyle ilişkinizi nasıl iyileştirebilirsiniz

Sayısı 1 olanların patron olmaktan hoşlanan lider ruhları vardır, ancak, diğerini  kontrol etmeye çalışmak yerine birlikte liderlik etmeyi öğrenmelidirler. Aslında liderlik konusunda gerçekten iyi oldukları için, onların liderlik yapmalarına izin verebilirseniz rahat edersiniz; yalnız dikkat edin süreçte kendinizi köleleştirmeyin.  

En uyumlu sayıları : 1, 5, and 7

Aşkta  2  sayısı :

2 sayısına sahip olanlar, dünyanın en verici insanlarıdır ve bir elmanın yarısı olmayı isterler. Kendilerini aşka adarlar ve partnerleri için herşeyi yaparlar, yalnız, bir başkasını memnun etme arayışlarında genellikle süreçte kendi ihtiyaçlarını ihmal ederler.  2’ler genellikle aşkta aldıklarından daha çok vermeye eğilimlidirler.

Sayısı 2 olan biriyle ilişkinizi nasıl iyileştirebilirsiniz

2’ler başkasına rahatsızlık vermekten çekindikleri için hayır diyemezler, bu yüzden duygularını dürüstçe dile getirmeleri için onları teşvik etmelisiniz.  Duygusal, fiziksel ve zihinsel bağlantılarını geliştirmek isterler. Duyguları kolayca incinir; Kötü bir gün geçiriyorsanız, neler yaşadığınızı mutlaka açıkça anlatın yoksa kişisel algılar ve alınırlar.

En uyumlu sayıları : 2, 4, ve 8

Aşkta  3 sayısı :

3’ler aşık olduklarında, tüm dünya bunu bilir. 3’ler büyük kalpleri olan büyük konuşmacıdırlar ve duygu ve düşüncelerini ifade etmekten büyük keyif alırlar. Kolayca sıkılırlar ve parmak uçlarından tutunmanın tadını çıkarırlar; ancak ilişki canlı ve neşeliyse, o zaman daha sıkı tutarlar.

Sayısı 3 olan biriyle ilişkinizi nasıl iyileştirebilirsiniz  3’ler aşk odaklıdır ve zaman zaman da flörtten hoşlanırlar, buyüzden bir garsona, ya da kasiyere iltifat ederken görürseniz bunu kişisel algılamayın. Bazen pireyi deve yapabilirler,  ama eğer iyi bir mizah anlayışı olan canlı bir konuşmacıysanız, böyle durumlarda onları avucunuzun içinde tutarsınız.  

En uyumlu sayıları : 3, 6, ve 9

Aşkta  4 sayısı

4’ler dengeli ve tek eşli ilişkiler isterler ve bağlanmaktan korkmazlar. Güvenilir ve dürüsttürler; güvenli bir ilişkiye, aile yapısına ve yuvaya sahip olmak için herşeyi yapabilirler.

Sayısı 4 olan biriyle ilişkinizi nasıl iyileştirebilirsiniz

4’ler dürüstlüğü taktir ederler, dolayısıyla ima etmek yerine onlarla mutlaka açık iletişim kurun. Duygusal olmadıkları için (22/4 ler hariç), duygularını ifade etmekte zorlanırlar, böyle durumlarda  sabırlı ve anlayışlı olmalısınız. 4’ler kendi bildiklerine sıkı sıkıya bağlıdırlari hayata dair bir değişiklik planınız varsa bunu yavaş yavaş ve nazikçe sunmalısınız.

En uyumlu sayıları : 2, 4, ve 8

Aşkta  5 sayısı

5’lerden beklediğiniz sözü almanız, eğer sıkıştırıldıklarını hissederlerse, biraz zaman alabilir. Ancak, zihinsel ve cinsel bir çekim varsa beklediğiniz söz hemen gelebilir. Aşık bir 5 sizi şaşırtır ve  heyecanlandır. Onunla yaşadığınız bir ilişki, heyecanlı bir macera filmini en ön sıradan izlemek gibidir. 

Sayısı 5 olan biriyle ilişkinizi nasıl iyileştirebilirsiniz  5’ler özgür olmak isterler, o yüzden yeni deneyimler ve keşifler için onlara alan tanıyın. Mücadeleyi ve kovalamacayı severler, o nedenle onları parmak uçlarından tutmayı öğrenin. 5’lerle aşk hayatlarında hareket ve macera istedikleri için dışa dönük ve sosyal olmalısınız ve ilişkinizi uyumlu bir maça dönüştürmelisiniz.

En uyumlu sayıları 1, 5, ve 7

Aşkta  6 sayısı

6 lar  ‘aşık olmaya aşıktır’ ve bağlanmaktan korkmazlar. Kendilerini ilişkilerine tümüyle adarlar ve partnerlerinin tüm ihtiyaçlarının karşılandığından emin oluncaya kadar uğraşırlar.Öte yandan, kendilerinden ve karşılarındakınden bekletileri gerçek üstü olabilir.  

Sayısı 6 biriyle ilişkinizi nasıl iyileştirebilirsiniz  6’ların kendileri adına çıtaları çok yüksektir ve mükemmelliyetçidirler, onların yaşam dersi kendilerinin ve diğer insanların mükemmel olmadığını kabul etmektir. 6’lara kendilerini ve diğerlerini oldukları gibi kabul etme konusunda yardım edebilirseniz ilişkinizde başarı şansı olur

En uyumlu sayıları : 3, 6, ve 9

Aşkta  7 sayısı

7’ler kolay kolay güvenmezler, bu yüzden güvenlerini kazanmak zorundasınız; sınavı geçebilirseniz size kalplerini açarlar. Ellerinde kartları çok nadir görebilirsiniz çünkü kalkanları kalındır ve gizemlidirler. Ancak kalplerine girebilirseniz, derinden sevildiğinizi daima bilirsiniz.

Sayısı 7 olan biriyle ilişkinizi nasıl iyileştirebilirsiniz 7’ler kendilerine ait alan ve sessiz zaman isterler, düşünmek, kitap okumak ya da sadece yalnız kalmak için alan ve zamanları olursa kendilerini iyi hissederler. Bu nedenle zaman zaman kendi inlerine çekilmek istediklerinde bunu size karşı bir hareket olarak algılamayın. Bu ‘kişisel’ değil ‘7sel’ birşey. Böyle bir durumda sabırlı ve anlayışlı olun. 

En uyumlu sayıları : 1, 5, ve 7

Aşkta  8 sayısı

8’ler amaçlarına ulaşmak ve mücadelelerin üstesinden gelmek için uğraşırlar. Bu yüzden aşkınızı kazanmak için uğraştılarsa sizi el üstünde tutarlar. 8’ler taktir edildikleri ve adanmış bir ilişki isterler ve partnerlerinden saygı görmeyi de beklerler. Eğer saygı yoksa, ilişki çok yürümez.

Sayısı 8  olan biriyle ilişkinizi nasıl iyileştirebilirsiniz : Birçok 8,  hırslı ve patron olmaktan hoşlanan tiplerdir, bu yüzden kendi merkezinizde kalmalı ve kendinizi ezdirmemelisiniz. Bir 8’e gücünü nasıl pozitif anlamda kullanabileceğini gösterir ve parayla daha sağlıklı bir ilişki kurmasını sağlayabilirseniz ilişkinizi yürütme şansınız olur.

En uyumlu sayıları : 2, 4, ve 8

Aşkta  9 sayısı

9lar tutkulu ve etkileyicidirler ve aşık oldukları zaman aşklarını hayatlarının ilk sırasına koyarlar ve sizi şımartmak ve değerli hissettirmek için çalışır, kendilerini adarlar. İsteklerinin peşinden gitmekten asla korkmazlar,  kalbinizi kazanmak için her fırsatı değerlendirirler..

Sayısı 9 olan biriyle ilişkinizi nasıl iyileştirebilirsiniz : 9’ lar çok vericidirler ve başkaları için bişeyler yapmaktan zevk alırlar, eğer sizin için neyin iyi olduğunu biliyorsanız, cömertliklerini eleştirmek yerine onları teşvik etmelisiniz.  Birçok 9’un geçmişlerine dair çözülmemiş problemleri vardır, bu nedenle onları geçmişe değil şimdiye odaklanmaları konusunda cesaretlendirmelisiniz      

En uyumlu sayıları : 3, 6, ve 9 

Yazan :  Michelle Buchanan /  Çeviren  Yeşim BAYRAKTAR

Yorum Bırak

#Kendine10Dakika
ayır!

Adres

İstanbul / Türkiye

YeşiminŞifaEvi ©2022 Tüm Hakları Saklıdır. Bu site Dowmora tarafından tasarlanmıştır.

Ücretsiz Meditasyon Videoları İçin Abone Olun.